Seedco Group toodab erinevat tüüpi sööta nii metsikutele kui ka aialindudele

Triibulised päevalille­seemned

Triibulised päevalille­seemned

Meie arvates on päevalilleseemned kõige mitmekesisem ja looduslikum linnusööt, olles loomulik rasvaallikas, mida aia- ja metsikud linnud vajavad. Paljud võivad öelda, et seapekk on rasvaallikas, siiski ei ole see lindudele kõige looduslikum aseaine. Kas olete kunagi kuulnud lindudest looduses, kes sigu söövad? Meie igatahes ei ole.

Peale asjaolu, et kestasisesed päevalilleseemned on väga maitsvad ja kõrge kalorisisaldusega, sisaldavad need ka suurt hulka küllastumata rasvhappeid ning A- ja E-vitamiini.
Inimestega sarnaselt vajavad ka linnud vitamiine, eriti külmal ajal.

Väikesed triibulised päevalilleseemned on metsikute lindude seas aastaid kõige populaarsem talvetoit olnud. Tänapäeval näeme, et linnud kalduvad seda meeleldi aasta läbi sööma, nad toksivad meie akendele ja küsivad lisa.

Kooritud päevalille­seemned

Kooritud päevalille­seemned

Veel üks tervislik ja kõrge kalorisisaldusega delikatess aia- ja metsalindudele, mis hiljuti aina rohkem gurmaanlike lindude seas populaarsemad on.

Lisaks sellele säästavad karmi pakase ajal kooritud seemned lindudele toidu hankimise vaeva – linnud ei pea kesta purustamisega vaeva nägema ega pikka aega jalgu külmetama. See on kestavaba toode, mis võimaldab inimestel aiad puhtana hoida – see on üks selle toote olulistest aspektidest.

Seemnesegud

Kõrge kalorsusega

‘Simple Corny’

‘No Mess’

Seemnesegud

Täiuslik kombinatsioon õigest toitumisest ja energiast nii aia- kui ka metsikutele lindudele.

Meie seemnesegud on loodud vastama lindude baasvajadustele igapäevase toitumise osas ning nad on rasva- ja vitamiinisisalduse koha pealt tasakaalustatud.

Pakume kolme ainulaadset seguretsepti, mis hõlbustab teil just selle õige segu leidmist, mis vastab nii lindude kui nende toitjate vajadustele.

Sellel kõrge kalorsusega segul rasvarikaste maapähklitega on 23% rasvasisaldus ja see on väga toitev. Teame kõik, kui oluline on, et meie suliste sõprade igapäevasesse menüüsse kuuluksid mitmesugused seemned, terad ja rasvad.

‘Simple Corny’ on täiuslik segu teradest ja seemnetest, seda võib aialindudele igal aastaajal pakkuda.

Pole segadust = pole tüli. Aed on nüüd kestadest vaba! Happy wife = happy life, nagu öeldakse.

Maapähklid

Maapähklid

Kellele siis maapähklid ei meeldiks! See on kõrge kalorsusega ja rasvarikas toit, mis meelitab ligi mitmeid aia- ja metsikuid linde.

Maapähklite põhiline eelis on see, et karmi pakase ajal nad ei külmu ega muutu kõvaks, seega on need talviseks söödaks täiuslikud, sealjuures ei ole vahet, kas pakute lindudele pähkleid kestaga või kestata.

Rasvapallid ja muud rasvatooted

Rasvapallid ja muud rasvatooted

Me kõik vajame rutiinist vaheldust. Alati on võimalik aialindudele midagi lihtsat, kaunist, pilkupüüdvat ja toitvat pakkuda. Meie rasvapallid ja muud rasvatooted on hea segu rasvadest, seemnetest ja teradest.

Samuti on seda tüüpi linnusööta väga kerge käsitseda, eriti kui teil ei ole linnumaja tarbeks palju ruumi, ent tahate siiski väljas laulvaid linde kuulda.

Mais

Mais

Seemnesegudes kasutatakse eelkõige purustatud maisi. Lindudele meeldib seda koos teiste seemnete ja teraviljadega süüa.

Huvitav fakt. Söödamaisi kasutatakse laialdaselt ka hirvede toitmiseks. Kui arvate, et selline toode võiks teile huvi pakkuda, andke meile julgesti teada.

Ettevõttena, kelle kirg on loodus ja linnud, pakume turule tervet hulka erinevaid maitsvaid ja toitvaid tooteid metsikutele lindudele, et inimesed saaksid aastaringi oma linnumajades eriti maitsvat ja mitmekesist toitu pakkuda.

Selliste toodete täieliku valiku nägemiseks tarvitseb teil vaid menüüga tutvuda
Küsite, kuidas on pakendamisega?

Pakume oma toodetud aia- ja metsikutele lindudele mõeldud linnusöödatoodetele erinevat tüüpi pakendeid.

Paljud meie klientidest eelistavad pakendamist omamärgitoodetena, kuigi tänapäeval on levinud ka firmamärgiga tooted. Sel põhjusel pakume me mõlemaid.

Meie meeskond töötab väsimatult, et teile pakkuda võimalikult palju eri variante, seejuures ei unusta me kunagi asja keskkonnaaspekti, üritades seda muuta nii loodussõbralikuks kui võimalik.