Omamärgitoodete aia- ja metsikutele lindudele

Seedco toodab laia valikut tooteid aia- ja metsikutele lindudele, samuti talvesööta ja seemnesegusid. Pakume kõigile oma linnusöödatoodetele laia valikut pakendamisvõimalusi omamärgitoodetena, erinevas suuruses kotte ja ämbreid, erinevaid pakkematerjale nii pakenditele kui ka transpordiüksustele, st pappkaste ja stende. Meie meeskond töötab konstruktiivselt, et teile võimalikult mitmesuguseid variante pakkuda, sealjuures ei unusta me kunagi keskkondlikku aspekti, püüeldes pidevalt loodussõbralikkuse poole.

Mis on meie pakutud erinevad pakendamismaterjalide võimalused?

Kottidele, mis kaaluvad 1 kg kuni 5 kg, pakume läbipaistvaid polüpropüleenist ja polüetüleenist kotte kas sildiga või täisvärvis trükitud kotte, mis on pakitud papist kastidesse või on poolpapist stendide kujul.
Kottidele, mis kaaluvad 5 kuni 25 kg, pakume läbipaistvaid polüpropüleenist ja polüetüleenist kotte kas sildiga või täisvärvis trükitud kotte, mis on pakitud papist kastidesse või on poolpapist stendide kujul.
Pakume ka polüetüleenist kotte – läbipaistvaid sildiga, täisvärvides trükitud, samuti ringlussevõetud materjalidest kotte.
Ämbrid – ümmargused või kandilised? Kumba eelistate? Meie pakume mõlemat! Suurustes 5 kuni 7 kg, õltuvalt tootest.

Polüpropüleenist plastikkotid

Valged paberkotid
Trükitud sildiga paberkotid

Meisterdatud paberkotid

Valged polüpropüleenist kotid

Polüetüleenist kotid
Polüetüleenist trükisega kotid

Ringlussevõetud polüetüleenist kotid

Kandilised plastist ämbrid

Ümmargused plastist ämbrid

Lisainfo saamiseks tutvuge meie kataloogiga