Ettevõttest

Seedco Group asutati 2015. aastal ühisettevõttena Letofin AS-i, kellel on üle 25 aasta kogemust oma toodetega kauplemisel ja nende tarnimisel üle 20 riiki, ning Ukrainian Agrarian Holdingi vahel, viimasel on 30 000 hektari suurune maavara ja 180 000 tonnine hoiustamisvõimekus. Omapärane koostöö teeb Seedco Groupi oma alal väga tugevaks ja usaldusväärseks ettevõtteks. Üks osa sellest on Seedco Estonia – peakontor asub Eestis Tallinnas ning see vastutab strateegia, turunduse, müügi ning logistika eest, teine osa on Seedco Ukraine, mis vastutab seemnete kasvatamise ja tootmise eest. Seedco Groupi alluvuses töötab ligikaudu 85 inimest ja ettevõte laieneb pidevalt.

Ettevõttest

Meie tootmine

Logistiline kaart

Meie
pädevus

Seedco meeskond

Müügimeeskond

Meie tootmine

Meie tootmisüksus asub Ukraina põhjaosas Tšernigivi piirkonnas. Rajatis avati 2016. aastal. Tänapäevased tehnoloogilised masinad nagu Petkus, Cimbria, Akyürek ja Antti aitavad meil luua kõrgeima kvaliteediga tooteid. Müügivalmite toodete koguvõimekus on 20 000 tonni aastas. Toorainet kasvatatakse osalt meie oma põldudel ning osalt saame seda allhanke korras meie pikaajaliste lepingutega talunikelt. Tooraine kasvatamine ja koristamine on täielikult meie agronoomide meeskonna vastutusala, nemad pakuvad õigeaegseks külvamiseks külvimaterjali, tehnoloogiat ja juhiseid.

Logistiline kaart

Peakontor

Ukraina kontor

Tootmiskoht

Meie pädevus

Kes me oleme?

Seedco – uus paljurahvuseline põlvkond päevalilleseemnetootjaid, kes oskavad kasvatada, toota, müüa ja tarnida nii söögiks mõeldud päevalilleseemneid kui ka linnusöödatooteid.

Päevalilleseemned päris algusest läbi päevalilleseemne tundmisete ja sellealase kogemuse sinu koju!

Seedco – päevalilleseemnemaailma meistriklass – idust söögilauani!

Meie päevalilleseemne-kuningriigi meeskonnas on iga lüli üksteise täiustamise läbi tugev. Me mõistame ja hindame kõrgelt koostööd oma klientidega ja oma meeskonna liikmetega samuti.

Miks me olemas oleme?

Oleme olemas, sest meie kirg on linnud, nende heaolu ja loodus. Inimestena oleme osa loodusest ning oleme selle üle niiiiii õnnelikud! Ei usu? Vaata pildilt, kuidas meie meeskond puuokstele meie maitsva linnutoiduga täidetud linnumaju üles sätib. Raske uskuda, et needsamad töökad punktuaalsed inimesed, kes töötavad kõige keerulisemate tabelite, innovaatiliste IT-süsteemide ja dokumentide kallal, oskavad ka lõbutseda. Noh… see on see, kuidas me elame, mitte lihtsalt ei eksisteeri.

Samuti ei unusta me iseendi maiuspalu… Loodusele parema tuleviku ehitamine nõuab energiat… ning mis võiks olla parem kui röstitud päevalilleseemned? Andke meile teada, kui midagi pähe tuleb!

Millesse me usume?

Usume mitmekülgsusesse, olles paljurahvuseline ettevõte, kelle hulgas on erinevaid inimesi, kes toovad igaüks isemoodi meie ettevõttesse väärtuslikku tööalast kogemust.

Usume, et üksteisele ja oma sulistele sõpradele toeks olles muutume iga päevaga aina tugevamaks

Usume, et küllus on tarkade ja vaprate privileeg

Meie müügimeeskond – Fantastiline kolmik

Kokku töötab Seedco meeskonnas üle 85 inimese ning tahaksime väga teile iga liikme loo jutustada. Kas see huvitaks teid? Kui jah, saatke meile lühike e-kiri ja saame selle teile saata.