Seedco Group on spetsiali­seerunud päevalille­seemnete kasvatamisele ja süvatööt­lemisele nii toidu- kui ka söödavald­konnas

Oleme paljurahvuseline ja rahvusvaheline ettevõte ning meie eesmärk on teie elu suurepäraste toodete pakkumisega mugavamaks muuta. Töötame kahes erinevas valdkonnas – metsikute lindude toit ja röstimiseks mõeldud päevalilleseemned toorainena.

Ettevõttest

Seedco Group asutati 2015. aastal ühisettevõttena Letofin AS-i, kellel on üle 25 aasta kogemust oma toodetega kauplemisel ja nende tarnimisel üle 20 riiki, ning Ukrainian Agrarian Holdingi vahel, viimasel on 30 000 hektari suurune maavara ja 180 000 tonnine hoiustamisvõimekus. Omapärane koostöö teeb Seedco Groupi oma alal väga tugevaks ja usaldusväärseks ettevõtteks. Üks osa sellest on Seedco Estonia – peakontor asub Eestis Tallinnas ning see vastutab strateegia, turunduse, müügi ning logistika eest, teine osa on Seedco Ukraine, mis vastutab seemnete kasvatamise ja tootmise eest. Seedco Groupi alluvuses töötab ligikaudu 85 inimest ja ettevõte laieneb pidevalt.

Peakontor

Ukraina kontor

Tootmiskoht